Zastępstwa w dniu 2016-05-31 (wtorek)
Agata Zawadzka
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
81 aGJęzyk polski17ZastępstwoJanina Hanczaruk
 
Agnieszka Czekaj
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
21 bG (2)Język angielski32ZastępstwoBarbara Żorawik
32 dG (1)Język angielski32ZastępstwoBarbara Żorawik
41 aG (1)Język angielski32ZastępstwoJózefa Wołoszyn
53 dG (1)Język angielski32ZastępstwoAdam Bistroń
61 cG (1)Język angielski32ZastępstwoJózefa Wołoszyn
 
Jolanta Wiczkowska
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
03 bG (2)Język niemiecki22Uczniowie przychodzą później 
21 cG (1)Język niemiecki22Uczniowie przychodzą później 
31 bG (2)Język niemiecki22ZastępstwoPiotr Jaworski
42 cGJęzyk niemiecki22ZastępstwoMaria Gogołowicz
 
Katarzyna Dąbrowska
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
53 eGFizyka i astronomia45ZastępstwoIwona Moskal-Dobrzańska
63 cGFizyka i astronomia45ZastępstwoJanina Hanczaruk
72 dGFizyka i astronomia45ZastępstwoBarbara Żorawik
 
Krzysztof Kupiec
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
72 aGHistoria18ZastępstwoMirosława Matusz
83 eGHistoria19Uczniowie zwolnieni do domu 
 
Zastępstwa w dniu 2016-06-01 (środa)
Agnieszka Czekaj
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
13 dG (1)Język angielski32Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
21 bG (2)Język angielski32Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
42 bG (1)Język angielski32Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
63 bG (2)Język angielski32Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
73 aG (2)Język angielski32ZastępstwoMateusz Janyga
83 aG (2)Język angielski32Uczniowie zwolnieni do domu 
 
Bożena Soczewka
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
21 dGPlastyka46ZastępstwoWiesława Madejczyk
63 dGZajęcia artystyczne46Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
 
Ewa Cimała
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
23 cGMatematyka7ZastępstwoIwona Moskal-Dobrzańska
33 eGMatematyka7ZastępstwoIwona Moskal-Dobrzańska
41 cGMatematyka7ZastępstwoJózefa Wołoszyn
53 bGMatematyka7Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
62 dGMatematyka7Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
72 dGMatematyka7Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
 
Janina Hanczaruk
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
13 aGMatematyka6Uczniowie przychodzą później 
23 dGMatematyka6Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
33 dGGodzina z wychowawcą6Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
42 aGMatematyka6Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
62 cGMatematyka6ZastępstwoJózefa Wołoszyn
73 dGEdukacja dla bezpieczeństwa6Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
 
Joanna Królewska
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
12 cGMuzyka9Uczniowie przychodzą później 
22 bG (2)wf - basen 6 godzinBasenBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
32 bG (2)wf - basen 6 godzinBasenBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
43 eGWychowanie fizyczneS4ZastępstwoSylwia Wróbel
53 eGWychowanie fizyczneS4ZastępstwoAnna Jurek-Zawierucha
 
Joanna Kuśnierczyk
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
32 aGJęzyk polski16Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
43 bGJęzyk polski16Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
51 bGJęzyk polski16Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
 
Jolanta Wiczkowska
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
11 dG (2)Język niemiecki22ZastępstwoJoanna Gierlach
22 aG (1)Język niemiecki22Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
31 cG (1)Język niemiecki22ZastępstwoOlga Wawrzyniak
 
Katarzyna Dąbrowska
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
13 cGFizyka i astronomia45ZastępstwoWiesława Madejczyk
31 aGFizyka i astronomia45ZastępstwoBogdan Frankowski
42 dG (1)Zajęcia techniczne45Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
51 dGFizyka i astronomia45ZastępstwoMateusz Janyga
62 aGFizyka i astronomia45Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
71 bGFizyka i astronomia45Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
 
Krzysztof Kupiec
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
52 aGHistoria18Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
61 bGHistoria18Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
71 aGHistoria18ZastępstwoBogdan Frankowski
83 cGHistoria19Uczniowie zwolnieni do domu 
 
Maria Gogołowicz
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
61 cGChemia49ZastępstwoBogdan Frankowski
 
Mirosława Matusz
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
12 bG (2)Wychowanie fizyczneS1Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
22 bG (1)Wychowanie fizyczneS1Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
32 bG (1)Wychowanie fizyczneS1Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
 
Zastępstwa w dniu 2016-06-02 (czwartek)
Agnieszka Czekaj
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
13 aG (1)Język angielski32Uczniowie przychodzą później 
23 aGGodzina z wychowawcą32Uczniowie przychodzą później 
52 dG (1)Język angielski32ZastępstwoBarbara Żorawik
63 bG (2)Język angielski32ZastępstwoBarbara Żorawik
73 dG (1)Język angielski32Złączenie grupJózefa Wołoszyn
 
Jolanta Wiczkowska
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
01 bG (2)Język niemiecki22Uczniowie przychodzą później 
11 dG (2)Język niemiecki22Złączenie grupJudyta Włodarzczyk
22 dG (1)Język niemiecki22Złączenie grupJudyta Włodarzczyk
33 aG (1)Język niemiecki22Złączenie grupJudyta Włodarzczyk
42 cGJęzyk niemiecki22ZastępstwoJoanna Kuśnierczyk
53 cGJęzyk niemiecki22ZastępstwoWiesława Madejczyk
62 aG (2)Język niemiecki22ZastępstwoAdam Bistroń
 
Katarzyna Dąbrowska
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
23 bGZajęcia techniczne45ZastępstwoOlga Wawrzyniak
33 eGFizyka i astronomia45ZastępstwoJanina Hanczaruk
43 bGGodzina z wychowawcą45ZastępstwoPiotr Jaworski
52 bG (1)Informatyka64ZastępstwoOlga Wawrzyniak
61 cGFizyka i astronomia45ZastępstwoJoanna Królewska
72 bGFizyka i astronomia45ZastępstwoPiotr Walke
83 dGFizyka i astronomia45Uczniowie zwolnieni do domu 
 
Stronę przygotowała firma SilesiaNet