Zastępstwa w dniu 2018-01-23 (wtorek)
Joanna Kwapisz
zastępstwa
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
53 cG. (1)Fizyka i astronomia45ZastępstwoMelania Majgier
64 aP.Matematyka7ZastępstwoMelania Majgier
74 aP.Matematyka7ZastępstwoMelania Majgier
87 aP.Fizyka i astronomia45ZastępstwoKatarzyna Dąbrowska
dyżury
po lekcjimiejscezastępca
4SIpIMelania Majgier
5ŁHBłażej Duda
7SApMateusz Janyga
 
Marcin Kraciuk
zastępstwa
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
12 B.Język polski rozszerzony30Uczniowie przychodzą później 
31 B.Zajęcia z wychowawcą30ZastępstwoBeata Skubala-Trojan
42 B.Język polski30ZastępstwoBeata Bertisch-Kwiecień
dyżury
po lekcjimiejscezastępca
2S2IIAgnieszka Czekaj
4ŁSWacław Suchecki
 
Teresa Plewa
zastępstwa
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
62 dG.Fizyka i astronomia45Uczniowie zwolnieni do domu 
71 D.Fizyka i astronomia45Uczniowie zwolnieni do domu 
82 bG.Fizyka i astronomia43ZastępstwoAdam Bistroń
93 aG.Fizyka i astronomia45Uczniowie zwolnieni do domu 
dyżury
po lekcjimiejscezastępca
5S2IIEdyta Kobosz-Purpura
 
Zastępstwa w dniu 2018-01-24 (środa)
Beata Grzesik
zastępstwa
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
33 C.Język polski rozszerzony16Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
43 D.Język polski16Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
53 D.Język polski16Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
62 DS.Język polski16ZastępstwoMirosława Matusz
dyżury
po lekcjimiejscezastępca
3SAIAdam Bistroń
5SAIAgnieszka Czekaj
 
Joanna Kuśnierczyk
zastępstwa
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
14 bP.Język polski8ZastępstwoIwona Moskal-Dobrzańska
23 dG.Język polski16ZastępstwoMateusz Janyga
dyżury
po lekcjimiejscezastępca
1SApMarcela Szołtysek
 
Joanna Kwapisz
zastępstwa
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
14 aP.Matematyka7ZastępstwoSylwia Wróbel
23 bG.Matematyka26ZastępstwoAgnieszka Szołtysek
34 bP.Matematyka8ZastępstwoMagdalena Herman
44 bP.Matematyka8ZastępstwoAnna Krawiec
63 cG. (1)Fizyka i astronomia45ZastępstwoJózefa Wołoszyn
dyżury
po lekcjimiejscezastępca
3S2PBeata Bertisch-Kwiecień
4SIpIMagdalena Herman
 
Maria Gogołowicz
zastępstwa
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
53 dG. (1)Chemia49ZastępstwoOlga Wawrzyniak
63 cG. (2)Chemia49Złączenie grup 
72 eG.Chemia49ZastępstwoAdam Śniegórski
dyżury
po lekcjimiejscezastępca
5S32Mateusz Janyga
 
Stronę przygotowała firma SilesiaNet