Zastępstwa w dniu 2015-03-02 (poniedziałek)
Janina Hanczaruk
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
04 lT (2)Laboratorium logistyczno-spedycyjne26Uczniowie przychodzą później 
14 lT (2)Laboratorium logistyczno-spedycyjne26Uczniowie przychodzą później 
24 lT (2)Laboratorium magazynowe26Uczniowie przychodzą później 
34 lTPodstawy przedsiębiorczości26ZastępstwoJolanta Wiczkowska
51 cGMatematyka27ZastępstwoSylwia Wróbel
74 lTMatematyka62ZastępstwoEwa Cimała
84 lT (1)Laboratorium magazynowe26Uczniowie zwolnieni do domu 
94 lT (1)Laboratorium magazynowe62Uczniowie zwolnieni do domu 
 
Mirosława Matusz
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
21 bG (1)Wychowanie fizyczneZastępstwoJoanna Kuśnierczyk
31 bG (2)Wychowanie fizyczneS4ZastępstwoŁukasz Kopera
41 bG (2)Wychowanie fizyczneS4ZastępstwoŁukasz Kopera
52 aG (1)Wychowanie fizyczneS4ZastępstwoPiotr Walke
62 aG (1)Wychowanie fizyczneS4ZastępstwoPiotr Walke
71 aG (1)wf-lekkaatletykaS4Uczniowie zwolnieni do domu 
81 aG (1)wf-lekkaatletykaS4Uczniowie zwolnieni do domu 
 
Wiesława Madejczyk
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
22 dG (2)Informatyka64Złączenie grupBożena Garsztecka
31 bG (1)Informatyka64ZastępstwoAdam Bistroń
42 eGZajęcia techniczne64ZastępstwoAnna Zbieg
51 dG (2)Informatyka64Złączenie grupMaria Gogołowicz
64 lTGodzina z wychowawcą64ZastępstwoBożena Garsztecka
 
Zastępstwa w dniu 2015-03-03 (wtorek)
Mirosława Matusz
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
11 bG (2)Wychowanie fizyczneS4ZastępstwoPiotr Walke
21 bGGodzina z wychowawcą31ZastępstwoPiotr Walke
32 eG (1)Wychowanie fizyczneS3ZastępstwoAdam Śniegórski
42 eG (1)Wychowanie fizyczneS3ZastępstwoAdam Śniegórski
71 aG (1)wf-lekkaatletykaS4ZastępstwoJoannis Giakovis
81 aG (1)wf-lekkaatletyka32Uczniowie zwolnieni do domu 
 
Wiesława Madejczyk
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
42 cG (2)Informatyka64Złączenie grupJózefa Wołoszyn
62 eG (1)Informatyka64Złączenie grupJolanta Wiczkowska
71 dG (1)Informatyka64Złączenie grupMaria Gogołowicz
 
Stronę przygotowała firma SilesiaNet