Zastępstwa w dniu 2014-11-26 (œroda)
Adam Śniegórski
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
22 aG (2)wf-lekkaatletykaS1ZastępstwoAnna Zbieg
32 aG (2)wf-lekkaatletykaS2ZastępstwoPiotr Jaworski
43 aG (1)wf-lekkaatletykaS3ZastępstwoJoannis Giakovis
53 aG (1)wf-lekkaatletykaS2ZastępstwoPiotr Walke
6 Wychowanie fizyczneWychowanie fizyczneS3ZastępstwoŁukasz Kopera
71 aG (1)Wychowanie fizyczneS4ZastępstwoŁukasz Kopera
81 aG (1)Wychowanie fizyczneS3ZastępstwoŁukasz Kopera
 
Mirosława Matusz
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
21 bG (1)Wychowanie fizyczneS4Złączenie grupJoannis Giakovis
31 bG (1)Wychowanie fizyczneS4Złączenie grupJoannis Giakovis
 
Zastępstwa w dniu 2014-11-27 (czwartek)
Adam Śniegórski
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
1 Wychowanie fizyczneWychowanie fizyczneS3ZastępstwoMartina Kruk
2 Wychowanie fizyczneWychowanie fizyczneS2ZastępstwoAgnieszka Czekaj
51 aG (1)Wychowanie fizyczneS2ZastępstwoPiotr Walke
61 aG (1)Wychowanie fizyczneS2ZastępstwoPiotr Walke
73 aG (1)wf-lekkaatletykaS2Uczniowie zwolnieni do domu 
83 aG (1)wf-lekkaatletykaS4Uczniowie zwolnieni do domu 
 
Mirosława Matusz
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
1 Zajęcia artystyczneZajęcia artystyczneZastępstwoIwona Moskal-Dobrzańska
22 eG (1)Wychowanie fizyczneS3ZastępstwoMartina Kruk
3 Wychowanie fizyczneWychowanie fizyczneS3ZastępstwoJoanna Królewska
4 Wychowanie fizyczneWychowanie fizyczneS1ZastępstwoMartina Kruk
54 lT (2)Wychowanie fizyczneS3ZastępstwoJanusz Micał
 
Zastępstwa w dniu 2014-11-28 (pištek)
Adam Śniegórski
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
12 dG (1)Wychowanie fizyczneS4ZastępstwoPiotr Walke
22 dG (1)Wychowanie fizyczneS5ZastępstwoPiotr Walke
33 aGWychowanie fizyczneS3ZastępstwoPiotr Walke
43 aGWychowanie fizyczneS2ZastępstwoPiotr Walke
52 aG (2)wf-lekkaatletykaS1ZastępstwoMartina Kruk
62 aG (2)wf-lekkaatletykaS2ZastępstwoWiesława Madejczyk
 
Ewa Majgier
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
41 bGReligia31ZastępstwoAdam Bistroń
62 dGReligia31ZastępstwoBożena Garsztecka
74 lTReligia31Uczniowie zwolnieni do domu 
82 aGReligia31Uczniowie zwolnieni do domu 
 
Joanna Kuśnierczyk
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
13 bGJęzyk polski16Uczniowie przychodzą później 
21 bGJęzyk polski16ZastępstwoAdam Bistroń
31 bGJęzyk polski16ZastępstwoOlga Wawrzyniak
42 bGJęzyk polski16ZastępstwoBożena Garsztecka
51 aGJęzyk polski16ZastępstwoAgnieszka Czekaj
 
Mirosława Matusz
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
3 Zajęcia artystyczneZajęcia artystyczneS2ZastępstwoPiotr Jaworski
42 eG (1)Wychowanie fizyczneS3ZastępstwoŁukasz Kopera
54 lT (2)Wychowanie fizyczneS4ZastępstwoJanusz Micał
61 bG (1)Wychowanie fizyczneS4ZastępstwoMartina Kruk
71 aG (1)wf-lekkaatletykaS5Uczniowie zwolnieni do domu 
81 aG (1)wf-lekkaatletykaS2Uczniowie zwolnieni do domu 
 
Sylwia Wróbel
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
41 cGJęzyk polski17ZastępstwoJolanta Wiczkowska
51 cGJęzyk polski17ZastępstwoBożena Garsztecka
63 aGJęzyk polski17ZastępstwoJolanta Wiczkowska
73 aGJęzyk polski17ZastępstwoIwona Moskal-Dobrzańska
 
Zastępstwa w dniu 2014-12-01 (poniedziałek)
Joanna Kuśnierczyk
lekcjaklasa (grupa)przedmiotsalaopiszastępca
11 aGJęzyk polski16Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) 
33 dGJęzyk polski16ZastępstwoKrzysztof Kupiec
42 bGJęzyk polski16ZastępstwoEwa Majgier
52 bGJęzyk polski16ZastępstwoEwa Cimała
63 bGJęzyk polski16ZastępstwoEwa Cimała
71 bGJęzyk polski16ZastępstwoMirosława Matusz
 
Stronę przygotowała firma SilesiaNet